Třetí Den rodiny s havířovskou nemocnicí

Třetí ročník zábavně edukačního odpoledne je za námi. Den pro rodinu s havířovskou nemocnicí se tentokrát konal na sluncem zalitém Náměstí Republiky a opět nabídl pestrou paletu rozhovorů, poraden a aktivit pro děti.

Odborníci z naší nemocnice hovořili na téma těhotenství, péče o novorozence, novince urologické ambulance – screeningu rakoviny prostaty, mamologické problematice, kolorektálním karcinomu, a především důležitosti prevence a zdravého životního stylu. Dozvěděli jste se také o rozdílech ve zdravotní péči LDN a geriatrického oddělení. Ti samí odborníci také poskytovali osobní odborné konzultace. Děti si užily tvořivé odpoledne u sádrových odlitků a lékárenské laboratoře. Měli jste možnost ochutnat zdravé mlsání, které nachystal náš stravovací provoz a dát si výbornou kávu na stánku Nadačního fondu Pavla Novotného.

Užili jste si spolu s námi tři hodiny v příjemné atmosféře a pohodě a nyní už začínáme pilně pracovat na dalším ročníku, který bude zase za rok.