Strážní andělé ze Zelené obdarovali zdravotníky

Obětavost nese mnoho podob a tuto vlastnost nyní prokázali pedagogové ze ZŠ Zelená. Přečtěte si, jak potěšili tvrdě pracující zdravotníky.

Všichni zažíváme v posledních dvou letech obtížné časy. Pedagogové ze Základní školy Zelená v Životicích však v těžké době nezapomínají ani na ty, kteří drží nás všechny nad vodou. Na obětavé anděly pracující v nemocničním prostředí.

Je až s podivem, že ani dnes se nedostává zdravotnickému personálu tolik vděku, kolik by si za svou obětavou práci zasloužil. Proto se na Zelené rozhodli obdarovat personál havířovské nemocnice symbolickými andílky. Ty vyrobily děti ve spolupráci s pedagogickým dozorem s pomocí dřívek, kolíčků nebo křídel z papíru.

Ručně vyrobené andílky předali první prosincový den do rukou ředitele Nemocnice Havířov Norberta Schellonga, který byl laskavým gestem nadšen a přijal jej s povděkem. Jde vidět, že ani v temnějších etapách našich životů srdce nehasnou.

Tomáš Chudý, ZŠ Zelená Havířov - Životice

2. 12. 2021